Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

In legatura cu forumul

Community Manager

GameForge
Community Manager

Posts : 256
Join date : 20/02/2010
Age : 35
Location : Bacau,Romania

In legatura cu forumul Empty
https://privatemetin2.darkbb.com

In legatura cu forumul Empty
PostSubject: In legatura cu forumul In legatura cu forumul Alarm-10Sat Mar 06, 2010 6:46 am

Salutare!

Deci,din cate vedeti forumul nu se mai dezvolta deloc,iar activitatea este foarte redusa.
Asa ca ma gandesc sa il sterg,deoarece nu mai are rost,pur si simplu e un forum "fantoma".
Puteti sa evitati stergerea lui facand reclama forumului...Adica aducand cati mai multi membri interesati de aceste tutoriale care sa fie activi..

Metode de promovare:
Messenger->Puteti trimite urmatorul mesaj listei dumneavoastra de messenger:
Code:
Vrei sa ai propriul tau server de Metin2?
Doresti sa iti faci o pagina de inregistrare pentru el?
Stii sa iti faci server dar intampini probleme?
Atunci ce mai astepti,inregistreazate pe [i]http://privatemetin2.darkbb.com/ [/i]si aici poti gasi raspunsul tuturor intrebarilor tale!

Forum/site/blog->Postati mesajul de mai sus pe forumul/siteul/blogul dumneavoastra.
Mai puteti promova cum doriti forumul..
Multumesc pentru intelegere!

Membru
gabrielo80
gabrielo80
Membru

Posts : 13
Join date : 09/03/2010
Age : 27
Location : Satu Mare

In legatura cu forumul Empty

In legatura cu forumul Empty
PostSubject: Re: In legatura cu forumul In legatura cu forumul Alarm-10Wed Mar 10, 2010 7:44 am

Eu fac tot posibilul , dar te rog nu sterge . In 1 zi de cand sunt pe forum am adus cam 5 oameni si v-oi mai aduce !

Membru

Aviz
Membru

Posts : 31
Join date : 13/03/2010
Age : 28

In legatura cu forumul Empty

In legatura cu forumul Empty
PostSubject: Re: In legatura cu forumul In legatura cu forumul Alarm-10Sat Mar 13, 2010 11:25 am

nu-l sterge eu cred ca e de mare folos odar azi l-am descoperit si am vazut multe trucrui fruomase la metin2 is vreau sa le aflu si eu ....adica cum e fac... eu o sa inerc sa aduc cat mia multi membri


Sponsored content



In legatura cu forumul Empty

In legatura cu forumul Empty
PostSubject: Re: In legatura cu forumul In legatura cu forumul Alarm-10


View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: PrivateMetin2 :: Ajutor si Intrebari :: Servere-
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions