Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

probleme la configurarea la virtual pc

Membru

greenday
Membru

Posts : 22
Join date : 21/02/2010

probleme la configurarea la virtual pc Empty

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10Sun Feb 21, 2010 11:37 am

Salut
Am probleme la configurarea VirtualPc nu se salveaza configurarile de ce?? am bagat 3 tipuri de windows, xp visat si acum seven si tot asa face de ce/?
Imagine:
https://i.servimg.com/u/f67/12/87/42/67/untitl13.png
*Imagine transformata in link.
**Edit by GameForge:
1 Avertisment neoficial.
Motiv:Daca ai imagini mai mari decat 400x400 pixeli sau mai mari de 100kb,te rog sa atasezi doar link-ul de la ele.(Re)citeste regulamentul forumului.

Membru

GELU
Membru

Posts : 8
Join date : 20/02/2010

probleme la configurarea la virtual pc Empty

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: Re: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10Sun Feb 21, 2010 11:47 am

S`ar putea sa fi bagat alt IP in sysinstall si aicea in Navicat alt IP...Verifica daca nu da`mi un PM ca te ajut eu Wink

Membru

greenday
Membru

Posts : 22
Join date : 21/02/2010

probleme la configurarea la virtual pc Empty

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: Re: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10Sun Feb 21, 2010 12:22 pm

am pus corect ip-urile da treaba e ca nu raman acolo la inteface nu raman salvate

Community Manager

GameForge
Community Manager

Posts : 256
Join date : 20/02/2010
Age : 35
Location : Bacau,Romania

probleme la configurarea la virtual pc Empty
https://privatemetin2.darkbb.com

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: Re: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10Mon Feb 22, 2010 9:39 am

Reinstaleaza Microsoft Virtual PC,dar in timp ce faci asta deconecteaza-te de la Internet si inchide toate programele deschise.

Membru

greenday
Membru

Posts : 22
Join date : 21/02/2010

probleme la configurarea la virtual pc Empty

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: Re: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10Tue Feb 23, 2010 12:18 am

o sa incerc! multumesc

Community Manager

GameForge
Community Manager

Posts : 256
Join date : 20/02/2010
Age : 35
Location : Bacau,Romania

probleme la configurarea la virtual pc Empty
https://privatemetin2.darkbb.com

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: Re: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10Tue Feb 23, 2010 4:29 am

greenday,ati rezolvat problema?


Sponsored content



probleme la configurarea la virtual pc Empty

probleme la configurarea la virtual pc Empty
PostSubject: Re: probleme la configurarea la virtual pc probleme la configurarea la virtual pc Alarm-10


View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: PrivateMetin2 :: Ajutor si Intrebari :: Servere-
Free forum | Video games | FPS - First Person Shooter | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions